Stability Ball Rollout
- Ana kas
- Karın kasları
- Yardımcı kaslar
- AddüktörlerKanat kaslarıGöğüsÖn bacakAbdüktörlerÜst sırt
- Ekipman
- Pilates topu
Genel bakış
Stability Ball Rollout is an exercise focused primarily on the abdominals, performed with stability ball.
VideoBall Sit-upKarın kasları · Pilates topu
VideoBallerina Side BendsKarın kasları · Pilates topu
VideoBalloon Drill (male)Karın kasları · Pilates topu
VideoBent-knee Lying TwistKarın kasları · Pilates topu
VideoCrunchKarın kasları · Pilates topu
VideoDead Bug with Stability BallKarın kasları · Pilates topu
Stability Ball Rollout egzersizini Bulky'de kaydet
Bir rutine ekle, her seti kaydet ve ilerlemeni izle. Bugün web’de ücretsiz — iOS ve Android uygulamaları yakında.