Two Legged Inverted Staff Pose Dwi Pada Viparita Dandasana (female)
- Główny mięsień
- Dolny odcinek pleców
- Mięśnie pomocnicze
- PośladkiMięśnie dwugłowe udaBarkiCzworogłowe udaMięśnie brzuchaTriceps
- Sprzęt
- Masa ciała
Opis
Two Legged Inverted Staff Pose Dwi Pada Viparita Dandasana (female) is an exercise focused primarily on the lower back, performed with bodyweight.
123 Back Drill (male)Dolny odcinek pleców · Masa ciała
Wideo45 degree hyperextensionDolny odcinek pleców · Masa ciała
45 degrees Back ExtensionDolny odcinek pleców · Masa ciała
WideoAlternating Hamstring Arm LiftDolny odcinek pleców · Masa ciała
- WideoAlternating SupermanDolny odcinek pleców · Masa ciała
WideoArms Overhead Full Sit-upDolny odcinek pleców · Masa ciała
Zapisuj Two Legged Inverted Staff Pose Dwi Pada Viparita Dandasana (female) w Bulky
Dodaj je do planu, zapisuj każdą serię i śledź postępy. Dziś za darmo w przeglądarce — aplikacje na iOS i Androida już wkrótce.