Arms Overhead Full Sit-up
- Główny mięsień
- Dolny odcinek pleców
- Mięśnie pomocnicze
- Mięśnie brzuchaNajszersze grzbietuGórna część pleców
- Sprzęt
- Masa ciała
Opis
Arms Overhead Full Sit-up is an exercise focused primarily on the lower back, performed with bodyweight.
123 Back Drill (male)Dolny odcinek pleców · Masa ciała
Wideo45 degree hyperextensionDolny odcinek pleców · Masa ciała
45 degrees Back ExtensionDolny odcinek pleców · Masa ciała
WideoAlternating Hamstring Arm LiftDolny odcinek pleców · Masa ciała
- WideoAlternating SupermanDolny odcinek pleców · Masa ciała
WideoBack Forward Leg SwingsDolny odcinek pleców · Masa ciała
Zapisuj Arms Overhead Full Sit-up w Bulky
Dodaj je do planu, zapisuj każdą serię i śledź postępy. Dziś za darmo w przeglądarce — aplikacje na iOS i Androida już wkrótce.