Clap Push Up
- Główny mięsień
- Klatka piersiowa
- Mięśnie pomocnicze
- BarkiTricepsMięśnie czworoboczne
- Sprzęt
- Masa ciała
Opis
Clap Push Up is an exercise focused primarily on the chest, performed with bodyweight.
WideoAbove Head Chest StretchKlatka piersiowa · Masa ciała
WideoAcross Chest Shoulder StretchKlatka piersiowa · Masa ciała
WideoAlternate Upper Chest RaiseKlatka piersiowa · Masa ciała
WideoArcher Push upKlatka piersiowa · Masa ciała
WideoArm CrossoverKlatka piersiowa · Masa ciała
WideoArm Crossover (male)Klatka piersiowa · Masa ciała
Zapisuj Clap Push Up w Bulky
Dodaj je do planu, zapisuj każdą serię i śledź postępy. Dziś za darmo w przeglądarce — aplikacje na iOS i Androida już wkrótce.