To ćwiczenie nie ma jeszcze filmu demonstracyjnego.
Assisted Chin-up (squat position)
- Główny mięsień
- Najszersze grzbietu
- Mięśnie pomocnicze
- BicepsGórna część plecówPrzedramiona
- Sprzęt
- Masa ciała
Opis
Assisted Chin-up (squat position) is an exercise focused primarily on the lats, performed with bodyweight.
Adduction Of Arm In Back StretchNajszersze grzbietu · Masa ciała
WideoAssisted Chin-upNajszersze grzbietu · Masa ciała
Assisted Pulling Arms in Prone Position Chest StretchNajszersze grzbietu · Masa ciała
WideoAssisted Single Arm Pull-upNajszersze grzbietu · Masa ciała
WideoBack leverNajszersze grzbietu · Masa ciała
WideoBench Pull-upsNajszersze grzbietu · Masa ciała
Zapisuj Assisted Chin-up (squat position) w Bulky
Dodaj je do planu, zapisuj każdą serię i śledź postępy. Dziś za darmo w przeglądarce — aplikacje na iOS i Androida już wkrótce.