Roll Ball Rectus Femoris
- Ana kas
- Ön bacak
- Yardımcı kaslar
- Arka bacakGöğüs
- Ekipman
- Masaj topu
Genel bakış
Roll Ball Rectus Femoris is an exercise focused primarily on the quadriceps, performed with rollball.
VideoRoll Ball Lateral VastusÖn bacak · Masaj topu
1 to 2 Jump BoxÖn bacak · Vücut ağırlığı
Air SquatÖn bacak · Vücut ağırlığı
VideoAlternate Heel Touch Side Kick SquatÖn bacak · Vücut ağırlığı
VideoAlternate Single Leg Sit WallÖn bacak · Vücut ağırlığı
VideoAlternate Sprinter LungeÖn bacak · Vücut ağırlığı
Roll Ball Rectus Femoris egzersizini Bulky'de kaydet
Bir rutine ekle, her seti kaydet ve ilerlemeni izle. Bugün web’de ücretsiz — iOS ve Android uygulamaları yakında.